• Miejskie zawody warcabowe

• 09.04.2018 08:14
      • Dnia 27 marca 2018 roku odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Klas I-IV Szkół Podstawowych w warcabach 100-polowych. W rywalizacji uczestniczyło pięć podstawówek z Mińska Mazowieckiego oraz jedna z Niedziałki.

Naszą szkołę reprezentowali: Urszula Gągol Ia, Martyna Mankiewicz IIb, Joanna Federak IIb, Michalina Ner IIb, Kamila Rybak IIId, Julia Bartnik IIId, Wiktoria Szubińska Vc, Alicja Pawelec IVa Mateusz Padzik Ic, Łukasz Padzik Ic, Jan Morelowski Ia, Bartosz Pieńkowski IIb, Marcel Cegiełka IIb, Maciej Kamela IIb, Patryk Rudnicki IIIc, Maks Stolarczyk IVe.

Zdobyliśmy pierwsze miejsce w rywalizacji drużynowej oraz trzy pierwsze miejsca w rywalizacji indywidualnej:

Wiktoria Szubińska – I miejsce w kategorii dziewcząt z klas IV;

Mateusz Padzik – I miejsce w kategorii chłopców z klas I;

Łukasz Padzik – I miejsce w kategorii chłopców z klas III.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!