• Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

• 23.04.2018 21:46
      • 12 kwietnia 2018r w Miejskim Domu Kultury odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, w którym wzięło udział ośmioro  uczestników z naszej szkoły. Naszą pierwszą reprezentantką była Zuzanna Niemyjska,  która wzruszyła publiczność przepięknie wykonanym utworem "Hallelujah". Następnie wystąpiły dziewczyny w krawatach z zespołu SIX GIRLS (Weronika Bartnicka, Lena Gawron, Wiktoria Gutkowska, Wiktoria Jankowska, Magdalena Kożuchowska i Martyna Świeczak), grając na ukulele i śpiewając piosenkę "There's nothing holding me back". Zespół nie tylko wzbudził ogromny zachwyt publiczności,  ale wykazał się wiedzą na temat krajów europejskich zdobywając dodatkowe nagrody. Kolejnym uczestnikiem był Jakub Madziar, który zadziwił wszystkich niepowtarzalnym głosem i piosenką "Dni, których jeszcze nie znamy"  M. Grechuty w języku niemieckim.
        Ogromne podziękowania dla organizatorów za pomysłowe nagrody dla wszystkich uczestników i wspaniałą organizację