• Przedstawienie „Szewczyk Dratewka”

• 21.03.2018 08:14
      • Dnia 13 marca w naszej szkole odbyło się przedstawienie pt.: „Szewczyk Dratewka” zrealizowane z udziałem uczniów klasy IIIe. Sztuka wyreżyserowana przez  panią Aldonę Heller wymagała od wszystkich aktorów- amatorów wielu umiejętności takich jak: mimika twarzy, gestykulacja czy znajomość dłuższego tekstu. Aktorzy wystąpili w przepięknych strojach przygotowanych przez rodziców. Przedstawienie zostało wzbogacone poprzez efekty dźwiękowe: szum lasu, dźwięk marakasów. Nie zabrakło też magicznej jak z bajki dekoracji, którą zaprojektowali  uczniowie z pomocą swoich rodziców. W tle za aktorami można było zobaczyć przepiękny zamek czarownicy, staw z kaczkami, las, barć oraz mrowisko. Przedstawienie zakończyło się piosenką o istotnej wartości w życiu jaką jest przyjaźń. Wszystkim uczestnikom bardzo podobała się sztuka czego dowodem były liczne oklaski i podziękowania.