• Dzieci kochają ciocię Jadzię

• 26.04.2018 10:34
      • W środę 25 kwietnia po raz kolejny już gościła w naszej szkole Eliza Piotrowska -  autorka i ilustratorka książek dla dzieci, poetka, tłumacz języka włoskiego i krytyk sztuki.

Tym razem w spotkaniu z autorką wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich, którzy bliżej poznali książki o nietypowej cioci Jadzi.

Dzieciom tak spodobało się spotkanie, ze od razu spontanicznie zaprosiły autorkę na kolejne spotkanie za rok.

Pani Eliza poprowadziła również warsztaty plastyczne w klasie III a i III b inspirowane książką „ Wojtek. Żołnierz bez munduru”, której bohaterem jest prawdziwy i zarazem najsłynniejszy niedźwiedź na świecie.

Spotkanie i warsztaty zostały w znacznej kwocie sfinansowane przez Radę Rodziców.