• Spotkanie z profesorem Mariuszem Jędrzejko

• 10.02.2019 15:04
      • Realizując treści zawarte w programie wychowawczo-profilaktycznym naszej szkoły oraz wychodząc naprzeciw trudnościom wychowawczym, jakie stawia przed rodzicami współczesność, zaprosiliśmy do naszej szkoły wybitnego specjalistę w zakresie profilaktyki uzależnień, autora wielu prac ukazujących problem narkomanii i konsekwencji zażywania dopalaczy – profesora Mariusza Jędrzejkę. Wykładowca Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi pojawił się w naszej szkole 23 stycznia i przeprowadził niezwykle interesującą prelekcję na temat tego, co rodzice powinni wiedzieć o narkotykach i dopalaczach. Ponadto profesor udzielił licznie zgromadzonym szeregu rad i wskazówek dotyczących tego, jak postępować z młodzieżą, jak mówić, by dzieci słuchały oraz jak osiągać sukcesy wychowawcze.
        Spotkanie wzbudziło duże zainteresowanie, było niezwykle pouczające i zapewne stanowiło cenną lekcję dla wszystkich zgromadzonych.