• Głosowanie na najlepszy projekt „Ogrodu rekreacyjnego według MINECRAFTA”

• 11.02.2018 09:02
      • W dniu 7 lutego 2018 r. w naszej szkole odbyło się głosowanie na najlepszy projekt „Ogrodu rekreacyjnego według MINECRAFTA”. Nasi uczniowie wybierali spośród 17 wspaniałych projektów utworzonych podczas II etapu konkursu. W trakcie demokratycznych wyborów zagłosowało 610 uczniów naszej szkoły. Oddano 606 głosów ważnych, 4 głosy były nieważne.

Przeliczenia głosów dokonał Samorząd Uczniowski w składzie: Martyna Jakubowska, Oliwia Kondera, Wiktoria Glinka oraz Kinga Jakubowska.

Wyniki przedstawiały się następująco:

I TURA

18

Projekt P

36

Decyzją Komisji Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców oraz Dyrektora szkoły postanowiono wytypować dwa najlepsze projekty z dwóch tur konkursu. W I turze konkursu wygrał projekt „Perfekto” uzyskując liczbę głosów 88. Jednak nie spełnił on kryteriów projektowych zabudowy płaskiej, dlatego też nie został wybrany przez Komisję. W II turze konkursu wygrał projekt „Ogród marzeń” uzyskując liczbę głosów 80. Spełnił on wszystkie kryteria projektowe zabudowy płaskiej. Komisja postanowiła ocenić ten projekt, jako najlepszy projekt i przyznać 1 miejsce w konkursie.

1 miejsce – projekt pn „Ogród Marzeń” wykonany przez uczniów: Alex Philippe, Piotr Smoliński, Antoni Zawolski – wszyscy uczniowie z kl. III a.

PROJEKT

2 miejsce –  projekt  pn „Perfekto” wykonany przez uczniów: Kacper Andrzejewski, Przemysław Kowalczyk, Igor Księżopolski – kl. IV c, Tymon Szerszeniewski – kl. IV a.

PROJEKT

3 miejsce – projekt pn „ Ogród Miszczów” wykonany przez uczniów: Jan Krupa, Damian Majda, Wiktor Pawelec, Kacper Porębski, Franciszek Sitnicki – kl. V b.

PROJEKT

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za wielkie zaangażowanie i kreatywność. Powstało 17 ciekawych projektów. Wiemy, że nie wszystkie prace mogły być zrealizowane, ale Wasza pomysłowość i inwencja twórcza były dla wszystkich radością i dumą. Cieszymy się, że nasi Uczniowie potrafią robić rzeczy ważne i istotne dla przyszłości naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom w przygotowanie tego wydarzenia, a przede wszystkim Panu Burmistrzowi Marcinowi Jakubowskiemu za możliwość realizacji projektu.