• Rekrutacja do projektu  "Gimnastyka korekcyjna - ważna sprawa”
      • Rekrutacja do projektu "Gimnastyka korekcyjna - ważna sprawa”

• 30.09.2018 20:10
      • Nasza Szkoła uczestniczy w projekcie "Gimnastyka korekcyjna - ważna sprawa”. Realizowany jest on w formie zajęć dla dzieci z klas I - III Publicznych szkół podstawowych z terenu Mińska Mazowieckiego, dla których organem prowadzącym jest Miasto Mińsk Mazowiecki. Zajęcia gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej realizowane są ze środków pochodzących z Ministerstwa Sportu i Turystyki, przy wkładzie własnym pochodzącym z budżetu Miasta Mińsk Mazowiecki. Od uczestników nie pobierane są żadne opłaty - są to zajęcia bezpłatne.

• Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają dzieci:
        a/ zakwalifikowane na podstawie profilaktycznych badań lekarskich, wymagające dodatkowych zajęć korekcyjnych.
        b/ z obniżoną sprawnością fizyczną związaną z zaburzeniami w rozwoju somatycznym.
        c/ z przewlekłymi zaburzeniami stanu zdrowia / przebyte choroby /

Prowadzona jest rekrutacja na zajęcia do końca roku kalendarzowego

Zajęcia prowadzone będą w czwartki w godz. 15.35 - 16.20, 16.25 - 17.10 (9,10 godzina lekcyjna) i piątki w godz. 15.35 - 16.20 (9 godzina lekcyjna)
        Zapisu dziecka może dokonać wyłącznie rodzic lub opiekun prawny wypełniając kartę zgłoszeń, którą można pobrać u nauczyciela wychowania fizycznego p. Małgorzaty Pyszel oraz ze strony naszej szkoły www.sp5minskmaz.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy Małgorzata Pyszel

karta_zgloszeniowa_korektywa.pdf