Szkoła Współpracy

„Szkoła współpracy to przestrzeń, w której każde dziecko i każdy młody człowiek, każdy rodzic i każdy nauczyciel zaproszeni są do wspólnej rozmowy, pracy, uczenia się i zabawy.”

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie Ministerstwa Edukacji Narodowej„Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”.

Projekt ten jest nowatorskim przedsięwzięciem, którego jednym z najważniejszych celów jest wprowadzenie w 1034 podmiotach – szkołach i przedszkolach z całej Polski nowoczesnego modelu współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami w zakresie organizacji życia szkoły.

Projekt rozpoczął się w marcu 2013r. i potrwa do końca lutego 2015 roku. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej projektu: SZKOŁA WSPÓŁPRACY

Szkolny program aktywnej współpracy

ul. Małopolska 11, 05 - 300 Mińsk Mazowiecki