• Drodzy Rodzice Piątki

•

Tylko dzięki WASZEJ hojności możemy wcielać w życie dużo różnych pomysłów dla dobra NASZYCH Dzieci !!!

Zachęcamy nie tylko do wsparcia finansowego, ale również osobistego zaangażowania w życie szkoły.

Sprawmy, żeby szkoła nie była tylko monotonnym obowiązkiem, ale wielką przygodą, przyjemnością oraz możliwością rozwijania pasji NASZYCH Dzieci. Razem możemy więcej.

Licząc na Państwa wielką pomoc - w tym roku planujemy wspieranie inicjatyw takich jak:

- sfinansowanie zakupu nagród dla uczestników konkursów oraz dla uczniów wyróżniających się w nauce i sporcie,

- wspieranie samorządu szkolnego,

- dofinansowanie spotkań autorskich oraz biblioteki,

- wspieranie zajęć pozalekcyjnych,

- dofinansowywanie koncertów, teatrzyków, występów artystycznych i wiele innych.

Informujemy, że ustalono sugerowaną roczną składkę w wysokości 120 zł na pierwsze oraz 60 zł na drugie i kolejne dziecko w naszej szkole. Liczymy również na większe wpłaty i darowizny. Za co z góry dziękujemy.

W zależności od osobistych możliwości finansowych wpłat można dokonywać:

- jednorazowo

- w ratach: półrocznych, kwartalnych i miesięcznych

przelewem na konto Rady Rodziców: 39 1240 2702 1111 0010 7631 5160

(tytułem: klasa, nazwisko i imię ucznia)

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5

ul. Małopolska 11

05-300 Mińsk Mazowiecki

Czekamy na Wasze propozycje, sugestie, uwagi i nowe pomysły

email: rrsp5mm@gmail.com

Regulamin Rady Rodziców