Nawigacja

Warsztaty z Rozwoju Osobistego dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z terenu miasta Mińsk Mazowiecki z klas 0-8 na warsztaty z Rozwoju Osobistego

w dniu 3 / 5 / 10 / 12 września

uczniowie z klas 0-4 w godz. 17:15 - 18:45, 
z klas 5-8 w godz. 18:45 - 20:15

2 grupy po 20 osób czas warsztatów 90 minut

koszt całego kursu tylko 56 zł pozostała kwota została sfinansowana przez Miasto Mińsk Mazowiecki

zapisy od dnia 21.08. godz. 9:00 przez email: rrsp5mm@gmail.com tytułem: rozwój + Nazwisko i imię + klasa + numer telefonu

Decyduje kolejność zgłoszeń. Skontaktujemy się tylko z osobami zakwalifikowanymi za pośrednictwem sms w ciągu 7 dni.

dodatkowe informacje: 602888595

Warsztaty z rozwoju osobistego. Warsztaty składają się z 4 tematów: złota skrzynia, drogowskaz marzeń, unikat i finansowe IQ.

Złota skrzynia - Znajdujący się w niej skarb to zbiór myśli na wielką skalę prowadzący do poszerzenia perspektywy działania i możliwości. Uczestnicy dowiedzą się czym jest strefa komfortu, co pozytywnego przyniesie wyjście z niej, jak to zrobić. Logiczny jest fakt, że poznając zawartość złotej skrzyni będziesz bliżej swojego sukcesu. Razem odmienimy także przekonania na temat zmian i popełniania błędów. Pokażemy jak ważną walutą jest nasz czas, który dostajemy codziennie i czy wykorzystujemy go na 100%. Dodatkowe korzyści: wiedza jak zamienić porażkę w zwycięstwo, w jaki sposób myśląc o sobie zbudować postawę, która będzie sprzymierzeńcem, świadomość jedynej stałej rzeczy jaką jest zmiana, wartość jaką jest wiara w siebie i potęga umysłu.

Drogowskaz marzeń – „Jeżeli potrafisz coś wymarzyć, potrafisz także to osiągnąć" - Walt Disney. Inspirując się myślą wielkiego producenta, czujemy misję do pobudzenia marzeń w każdym człowieku. Uczymy jakie są różnice między celem, a marzeniem, to w jaki sposób możemy przyciągnąć je do swojego życia. Odkrycia Alberta Einsteina pokazują, że wszystko co nas otacza jest energią, którą możemy zamienić na inną energię czy materię. Właśnie dlatego tworzymy mapę marzeń. Zanim zdecydujesz się na rozwój Twojego dziecka w tym warsztacie, proszę byś pomyślał/a co zyska gdy osiągnie to wszystko o czym marzy. Dodatkowe korzyści: Zrozumienie ważności nagradzania siebie, rodzaje nagród, jak dzielą się cele, pobudzenie kreatywności, motywacja do działania, tworzenie rzeczywistości.

Unikat – Dlaczego jesteś wyjątkowy/a? - Dzięki warsztatom „Unikat" dziecko pozna i zrozumie dlaczego jest wyjątkowe. Każdy z Nas posiada w sobie coś unikalnego dzięki czemu wyróżnia się. Warsztat ma na celu pokazanie czym jest mapa świata - jak postrzegamy otaczający nas świat. To, że jedno tak samo nazywające się zdarzenie może dla dwóch różnych osób wyglądać zupełnie inaczej i wywołać inne uczucia. Zwiększenie świadomości, że robienie czegoś inaczej niż ktoś nie oznacza źle lub gorzej. Zajęcia poparte są ustaleniem hierarchii wartości, z których także wynika niepowtarzalność każdego człowieka. Dodatkowe korzyści: Poprawa komunikacji z ludźmi i samym sobą, zrozumienie jak wpływa na nas otoczenie, czym jest asertywność, docenienie i akceptacja swojej indywidualności, odkrycie swoich umiejętności, dlaczego lepiej jest być wyjątkowym niż idealnym.

Finansowe IQ - " Głównym powodem naszych kłopotów finansowych jest to, że mimo długich lat nauki, nie nabywamy w szkole wiedzy o pieniądzach" - Robert Kiyosaki. Wychodząc na przeciw temu zapotrzebowaniu oferujemy warsztaty, na których nauczymy jak łowić rybę - Lepiej dać komuś wędkę niż rybę. Jedynie 91% RODZICÓW wie, że powinni nauczyć swoje dzieci jak zarządzać swoimi finansami. Aż 84% UCZNIÓW stwierdza, że edukacja finansowa jest brakującym elementem ich szkolnego wykształcenia. Na warsztatach inteligencji finansowej pokażemy jak dbać i jak zarządzać swoimi funduszami, jak wiedza na ich temat może uchronić od przykrych finansowych doświadczeń. Warsztaty dają dziecku możliwość rozwoju umiejętności prowadzących do jego finansowej niezależności. Wierzymy, że nawyk zarządzania pieniędzmi jest ważniejszy niż ich ilość.

Prowadzący Magdalena Michalak zapewnia wszystkie potrzebne akcesoria, materiały szkoleniowe, małą niespodziankę i dawkę pozytywnej energii.

 

Zapraszamy na wycieczkę do ENERGYLANDII

Energylandia – 27.08.2019r. (wtorek) wyjazd ok. 4:00 – 5:00 powrót ok. 23:00
(dokładne godziny zostaną wysłane sms)

spotkanie przy Szkole Podstawowej nr 5 
ul. Małopolska 11 05-300 Mińsk Mazowiecki

Osoby, które chcą zostać członkiem Stowarzyszenia Na Piątkę proszone są o wypełnienie deklaracji członkowskiej i opłacenie składki w wysokości 10 zł na konto Stowarzyszenie Na Piątkę ul. Małopolska 11 05-300 Mińsk Mazowiecki 68124027021111001078532543 tytułem: opłata członkowska + nazwisko i imię członka

Prosimy o wypełnienie zgody rodzica / opiekuna na wyjazd oraz zapoznanie się i uczestnika z regulaminami. 

Dzieci bezwzględnie będą musiały nosić chustę na szyi, a w strefie wodnej czepki zapewnione przez Stowarzyszenie.

Zapraszam na krótkie spotkanie
 przy Szkole Podstawowej nr 5 
ul. Małopolska 11 05-300 Mińsk Mazowiecki w dniu 21.08. (środa) godz. 20:00 w celu podpisania zgody na ubezpieczenie dziecka od NNW na 50000 zł lub wypełnienie załączonej listy osób do ubezpieczenia i przesłanie na adres email: rrsp5mm@gmail.com

Wszystkie dzieci muszą być ubezpieczone

 

Zgodę rodzica / opiekuna na wyjazd prosimy dostarczyć przez dziecko w dniu wycieczki (będą zbierane przy wejściu do autobusu, każde dziecko musi mieć w ręku swoją zgodę)
 

Prosimy pamiętać, iż Energylandia jest usytuowana na terenie otwartym na przestrzeni kilku hektarów. To bardzo duży obszar! Dlatego dzieci powinny być ubrane adekwatnie do warunków atmosferycznych, gdyż całość pobytu odbywa się na dworze. Warto również odpowiednio dopasować obuwie.

 

Zalecamy: mały plecak i saszetka na wartościowe rzeczy, płaszcz przeciwdeszczowy, ubranie na zmianę w przypadku zachlapania / przepocenia, strój kąpielowy (zalecany do strefy ochłody), ręcznik, w przypadku ładnej pogody krem do opalania, czapkę z daszkiem, picie oraz jeżeli ktoś potrzebuje więcej zjeść to dodatkowe jedzenie.

Prosimy o zabranie legitymacji szkolnych.

 

Stowarzyszenie zapewnia: transport, ubezpieczenie, opiekę, bilet wstępu, dwudaniowy obiad (rosół z makaronem, fileciki z drobiu w złocistej panierce, ziemniaki, surówka z marchewki, kompot) oraz w trakcie dnia przekąskę: frytki i lemoniadę).

Kierownik wycieczki: Dariusz Świętochowski tel. 602888595 

Opiekunowie: Lidia Grabowska, Marta Sikorska, Dariusz Kwiatkowski, Katarzyna Wąsowska, Anna Gromulska 

 Dziękujemy i życzymy miłej zabawy oraz wspaniałego wypoczynku

 Stowarzyszenie Na Piątkę

 

Zgoda_rodzicow_na_wyjazd_dziecka_na_wycieczke_2019

Regulamin_Wycieczki

Regulamin_Basen

Lista_osob_do_ubezpieczenia_PZU_NNW

Półkolonie w SP5 - WAKACJE 2019

Wytyczne półkolonii 12 - 24 sierpnia 2019r.

Osoby, które chcą zostać członkiem Stowarzyszenia Na Piątkę proszę o wypełnienie deklaracji członkowskiej i opłacenie rocznej składki w wysokości 10,00 zł na konto Stowarzyszenie Na Piątkę ul. Małopolska 11 05-300 Mińsk Mazowiecki 68124027021111001078532543 tytułem: opłata członkowska + nazwisko i imię członka (składka jest przeznaczana na utrzymanie konta bankowego, ubezpieczenie, program księgowy)

Rodziców / opiekunów uczestników półkolonii proszę o dokładne wypełnienie odpowiedniej karty kwalifikacyjnej (1 turnus / 2 turnus) oraz zapoznanie się i uczestnika z regulaminem oraz programem.


 Wszystkie dokumenty prosimy o dostarczenie do opiekunów na pierwsze spotkanie 
tj. 1 turnus - 12.08.2019r., 2 turnus - 19.08.2019r.

 Dziękuję i życzę miłej zabawy oraz wspaniałego wypoczynku.

1. Karta kwalifikacyjna 1 turnus

2. Karta kwalifikacyjna 2 turnus

Regulamin półkolonii

Program półkolonii

DEKLARACJA_CZLONKOWSKA

Wspomnienia z wyjazdu do Władysławowa....było fantastycznie!!!

 Stowarzyszenie Na Piątkę dziękuje wszystkim wspaniałym uczestnikom obozu    letniego za fantastyczne 9 dni nauki, zabawy i wypoczynku. Dzięki niebiosom mieliśmy doskonałą pogodę. Obóz został dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. W szczególności dziękujemy: Adam Struzik, Mirosław Krusiewicz, Mariusz Młynarczyk, Elżbieta Lanc, Ewa Szczerba oraz wszystkim którzy zaangażowali się w zadanie. Dziękuje cudownej ekipie obozowej: kierownikowi Marek Kudelski oraz wychowawcom: Gosia Szostak, Agnieszka Pielasa, Iwona Ostrowska. Niestety tak szybko minęło 9 dni i zostały nam już tylko miłe wspomnienia. W skrócie co robiliśmy: bawiliśmy się fizyką, chemią, historią w centrum nauki Hevelianum w Gdańsku, zwiedzaliśmy osadę średniowieczną Sławutowo, gdzie wzięliśmy udział w żywej lekcji historii, warsztatach garncarskich oraz w grach i zabawach średniowiecznych, odwiedziliśmy Ocean Park, w którym podnieśliśmy świadomość ekologiczną oraz wzbogaciliśmy informację dotyczące okazów żyjących w wodach naszej planety, podziwialiśmy żywe okazy rekinów w Redzie, braliśmy udział w zajęciach fizycznych i chemicznych w Edufan, zapoznaliśmy się z historią Władysławowa, latarni morskiej Rozewie oraz Grot Mechowskich, wzięliśmy udział w warsztatach i prelekcjach o bursztynie oraz byliśmy nocnymi poszukiwaczami skarbów - bursztynów na plaży, spotkaliśmy się z gawędziarzem, który w śpiewający i grający sposób przedstawił historię Kaszub, przeszliśmy szlakiem „Tajemnic Zamku Malbork”, rozwiązuj zagadki i zadania, odkrywaj sekrety krzyżackie, braliśmy udział w zajęciach naukowo-plastycznych o morzu, plaży i morskich zwierzętach, plastycznych: malowaliśmy obrazki piaskiem, bawiliśmy się kolorami, rysowaliśmy, braliśmy udział w ciekawych grach terenowych i warsztatach języka angielskiego prowadzonych przez Iwona Ostrowska oraz warsztatach robotyki i programowania prowadzonych przez LabRobotics Łukasz Bilewicz. Dziękujemy właścicielom i pracownikom kuchni z Domu kolonijnego Irena Władysławowo - Pokoje gościnne IRENA ul. Łąkowa 27 oraz Panu Zbyszkowi Drzazga i Jurkowi z biura podróży Big Travel z Mińska Mazowieckiego.

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć i filmów na fb:

https://www.facebook.com/StowarzyszenieNaPiatke i https://www.facebook.com/sp5minsk

1% podatku za 2018 rok

Podaruj 1% podatku na potrzeby naszych Uczniów

KRS 0000270261

CEL: RRSP 5 MIŃSK MAZOWIECKI 8750

wypełnij online lub pobierz darmowy program do rozliczenia albo Oświadczenie PIT-0P dla emeryta/rencisty PIT-40A z ZUS

Przekaż procent dla uczniow SP5 Mińsk Mazowiecki

Za wszystkie przekazane środki z góry dziękujemy
Rada Rodziców i Uczniowie SP nr 5 Mińsk Mazowiecki

 

Oferta obozu letniego do Władysławowa

Stowarzyszenie Na Piątkę

ul. Małopolska 11 05-300 Mińsk Mazowiecki
 KRS 0000719010 NIP 8222366958, REGON 369499189

zaprasza na obóz edukacyjny dla dzieci od 7 do 14 lat

Termin: 22.06 – 30.06.2019r. (9 dni).  

Liczba miejsc - 45 + 5 kadry

Miejsce – Dom kolonijny, pokoje gościnne IRENA ul. Łąkowa 27, 84-120 Władysławowo https://domkolonijny.pl/

Pokoje 3-5 osobowe z łazienkami. 

Koszt obozu 1099,00 zł zaliczka w wysokości 499,00 zł płatna w ciągu 7 dni od potwierdzenia rezerwacji miejsca.Stowarzyszenie jest organizacją non-profit. 

Obóz dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.
 

W ramach kosztu – transport (autokar pozostaje do dyspozycji), pobyt w pokojach 3-5 osobowych z łazienkami, wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), opieka wykwalifikowanej kadryratownikubezpieczenie NNW, program zawarty w ofercie. 

Program obozu :
- odpoczynek i zabawy na plaży oraz kąpiel w morzu

- warsztaty robotyki i programowania, językowe - angielski, plastyczne, chemiczne, biologiczne, fizyczne, garncarskie

- Gdańsk (Hevelianum - gdańskie centrum nauki)
- Malbork (Przejdź szlakiem „Tajemnic Zamku Malbork”)
- Aquapark Reda z rekinami

- latarnia Rozewie

- nocne poszukiwanie skarbów na plaży

- Władysławowo - labirynt w kukurydzy, Ocean Park, Aleja Gwiazd Sportu Polskiego, Dom Rybaka, port rybacki i jachtowy
- Puck - grota Mechowska,

- rejs wycieczkowy statkiem
- zajęcia świetlicowe i boiskowe (plastyka, gry i zabawy)

- dyskoteki

Zapisy od dnia 01.05.2019r godz. 09:00 

tylko email: rrsp5mm@gmail.com 


temat: nazwisko, imię, rok urodzenia, nr telefonu opiekuna

1 email – 1 zgłoszenie / uczestnik

Osoby wpisane na listę uczestników otrzymają informację sms.
 

W przypadku braku zaliczki w ciągu 7 dni przepada rezerwacja

i na to miejsce wchodzi kolejna osoba z listy rezerwowej. 

Więcej informacji nr tel. 602888595

Wytyczne obóz letni:

- proszę o wypełnienie (czytelnie i drukowanymi literami) i podpisanie się na liście osób objętych ubezpieczeniem NNW (potrzebne dane: imię i nazwisko uczestnika, pesel lub data urodzenia, data i czytelny podpis rodzica / opiekuna). Istnieje możliwość osobistego spotkania się i podpisania listy w dniu 14 maja w godz. 17:40 – 18:00 w SP nr 5 przed zebraniem. (lista, owu, dokument o NNW w załączeniu);

- proszę o zapoznanie się i dzieci z regulaminem oraz wytycznymi

(w załączeniu);

- proszę o wypełnienie skróconego oświadczenia - 1 czytelny podpis oraz karty kwalifikacyjnej - 2 czytelne podpisy (wypełnione dokumenty dzieci przynoszą w dniu wyjazdu) - w załączeniu;

Regulamin_oboz_2019.pdf

Informacja_Administratora_danych_osobowych_dla_klienta_(nr_druku_1613).pdf

Karta-kwalifikacyjna-2019.pdf

Lista_osob_do_ubezpieczenia_PZU_NNW.pdf

Dokument_o_produkcie_ubezpieczeniowym_PZU_NNW_Jednostkowe.pdf

OWU_PZU_NNW_od_15.09.2018-1.pdf

wykaz_rzeczy_kolonijnych.pdf

Zgoda Rodziców.pdf

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim
    ul. Małopolska 11, 05 - 300 Mińsk Mazowiecki
  • (25) 758 29 57

Galeria zdjęć