• DZIEŃ DZIECKA 2020

• 31.05.2020 18:41
      • Drodzy Uczniowie

zwykle Wasze święto - Dzień Dziecka obchodziliśmy w naszej szkole bardzo wesoło i kolorowo. Nie brakowało klasowych wycieczek, beztroskich zabaw na świeżym powietrzu, sportowej rywalizacji i słodkich niespodzianek.

W tym roku ten wyjątkowy dla każdego dziecka dzień wygląda ze względu na epidemię nieco inaczej, ale nie pozwólmy, aby był mniej radosny i szczęśliwy. Dlatego przyjmijcie, proszę, od całej dorosłej części społeczności naszej szkoły, dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i wszystkich pracowników Piątki najserdeczniejsze życzenia zdrowia, promiennego uśmiechu, niesłabnącego entuzjazmu oraz spełnienia Waszych dziecięcych marzeń.

Życzymy Wam cudownego dzieciństwa, przepełnionego miłością i troską Waszych kochających rodziców oraz życzliwym wsparciem oddanych nauczycieli, a także grona wiernych przyjaciół i kolegów, którzy na co dzień będą wspaniałymi towarzyszami zabaw, zaś w trudnych chwilach zawsze podadzą pomocną dłoń.

Kochani, mamy nadzieję, że nigdy nie utracicie Waszej dziecięcej wrażliwości, szczerości i ciekawości świata, a także optymizmu i wiary w siebie i swoje możliwości. Jesteśmy przekonani, że także dzięki nam, dorosłym, będziecie z entuzjazmem zdobywać nową wiedzę, rozwijać zainteresowania i drzemiące w każdym talenty.  Wierzymy również, że dołożycie starań, by osiągnąć jak najwyższe wyniki w nauce, a zwieńczeniem Waszego trudu będą piękne świadectwa, na których nie zabraknie piątek i szóstek.

Naszym najstarszym Uczniom życzymy powodzenia i sukcesów na zbliżających się egzaminach ósmoklasisty. Jesteśmy z Wami całym sercem!

Drogie Dzieci, pozdrawiamy Was serdecznie i z niecierpliwością oczekujemy Waszego powrotu do szkoły.

Ewa Szczerba