• DZIEŃ KROPKI W ZERÓWCE

      17.09.2023

      " Ach te kropki ... " Tytuł: 😀 Tytuł: ⚫Tytuł: 🔵Tytuł: 🔴 

       15 września 2023r. my ,zerówkowicze, obchodziliśmy  „Dzień kropki”.  Kółka i kropeczki towarzyszyły nam przez cały dzień. Były z nami wszędzie: na naszych ubraniach, podczas zajęć i zabawy Tytuł: 🤗Obejrzeliśmy film " The Dot- Kropka" . który opowiada historię Vashti, dziewczynki przekonanej, że nie potrafi rysować. Dzięki inspiracji i zachęcie ze strony nauczycielki Vashti odkrywa w sobie moc kreatywności. Słuchaliśmy piosenek o kropkach, wykonaliśmy prace plastyczne.

      " Ukrytych" kropek i kółek szukaliśmy na stołówce podczas spożywania posiłków Tytuł: 🥛 Tytuł: 🍽 oraz podczas zabaw na świeżym powietrzu Tytuł: ⚽️ Tytuł: ☀️Tytuł: 🚴‍♂️Tytuł: 😊 Nasz zerówkowy  " Dzień kropki" uwieńczyliśmy mini sesją zdjęciową Tytuł: 📷Tytuł: 😀Tytuł: 😍

     • Zaczynamy nowy rok szkolny...

      04.09.2023

      W poniedziałek 4 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Uroczysta inauguracja dla uczniów klas IV – VIII oraz klas I-III odbyła się w dwóch odsłonach w auli SP5, gdzie Pani Dyrektor Ewa Szczerba serdecznie powitała wszystkich przybyłych, przypomniała o ubiegłorocznych osiągnięciach wychowanków Piątki oraz życzyła zarówno uczniom jak i pedagogom sukcesów na wielu płaszczyznach. Następnie mikrofon trafił w ręce uczniów klas szóstych, którzy specjalnie na dzisiejszą uroczystość przygotowali część artystyczną, po czym w nowy rok szkolny tanecznym rytmem wprowadziły nas dziewczęta z klasy Va. Artystyczne rozpoczecie roku szkolnego dla klas młodszych, przygotowały klasy IIIb i IIIc.

      Po akademii miały miejsce spotkania uczniów z wychowawcami.Wierzymy, że rozpoczęty rok szkolny przyniesie nam wiele sukcesów we wszystkich dziedzinach.

      Pełni zapału i entuzjazmu zabieramy się do pracy 😀

     • Wyprawka do zerówki rok szkolny 2023/2024

      29.06.2023

      Szanowni Rodzice Zerówkowiczów,

      do rozpoczęcia roku szkolnego 2023/ 2024 zostało jeszcze trochę czasu, ale pora już zacząć myśleć o przygotowaniach.

      Zajęcia w oddziale zerowym rozpoczynają się już

      1 września 2023 r.

      Poniższy załącznik zawiera informację na temat przyborów i artykułów papierniczych. Wszystkie rzeczy uwzględnione w wyprawce prosimy umieścić w torbie podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz dostarczyć do końca pierwszego tygodnia września. Odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości uzyskają Państwo podczas pierwszego zebrania z wychowawcami oddziałów zerowych.

      Wyprawka dla oddziału zerowego rok szkolny 2023/2024

       

     • Rocznica Bitwy Warszawskiej

      19.08.2023

      W czwartek 18 sierpnia odbyły się obchody 103. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Uroczystość rozpoczęła Msza święta w kościele NNMP w intencji ojczyzny. Następnie zgromadzeni przenieśli się na Stary Rynek pod Pomnik Niepodległości, gdzie miejsce miały okolicznościowe przemówienia, apel poległych i złożenie kwiatów. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele naszej szkoły. W skład pocztu sztandarowego weszli uczniowie klasy 8a: Lena Barańska, Agata Kostusiewicz i Kacper Frydrychewicz.

     • „Być na fali” ze Stowarzyszeniem

      22.08.2023

      Ahoj kamraci! Jesteście z nami?!

      „Być na fali” to znaczy podjąć wyzwanie ze Stowarzyszeniem i ramię w ramię realizować kolejne zadania projektowe, które miło się wspomina. Śmiech, wrzawa, wspólnie spędzony czas. A potem uśmiech na ulicy, w szkole, podanie ręki i miłe słowa i to pytanie: Kiedy znowu pojedziemy na wspólny obóz ?!

      Dla tych słów, gestów chce się chcieć.

      Powróćmy do łebskich chwil, które mogliśmy przeżyć dzięki Panu Mirosław Krusiewicz, Panu Mariuszowi Młynarczykowi, Panu Pawłowi Dopadko, Pani Marzenie Milewskiej

      „Zadanie publiczne pn.: BYĆ NA FALI dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego”

       #Mazowszepomaga, #programywspacia i #solidarnośćmazowiecka

      Film przedstawia uczestników obozu.

     • Imponujące wyniki egzaminacyjne ósmoklasistów Piątki

      10.07.2023

            Rok szkolny 2022/2023 dobiegł końca, a zatem pora na podsumowanie wyników. Mińska Piątka ma powody do dumy, o czym świadczy imponująca roczna średnia ocen szkoły 4,6 oraz aż 193 świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Wysoki poziom dydaktyczny potwierdzają także rokrocznie spektakularne sukcesy w konkursach przedmiotowych oraz w zawodach sportowych, a także wyniki egzaminów ósmoklasisty. Noty procentowe i centylowe uzyskane przez ósmoklasistów na zewnętrznych egzaminach znajdują odzwierciedlenie na zaświadczeniach OKE i nierzadko decydują o tym, czy dany uczeń dostanie się do wymarzonej szkoły, czy też nie.  W tym roku na wyniki trzeba było poczekać aż do 3 lipca, zaś wydawanie absolwentom zaświadczeń w szkole zostało zaplanowane na 6 lipca. Dla społeczności mińskiej SP nr 5  dzień stanowiący zwieńczenie ośmioletniego wysiłku okazał się bardzo szczęśliwy.  Po raz kolejny - ku ogromnej radości dyrekcji, nauczycieli, a także samych uczniów i ich rodziców - egzaminy, do których przystąpiły cztery klasy ósme, wypadły w Piątce bardzo dobrze.

          Jako szkoła możemy się pochwalić aż piętnastoma wynikami optymalnymi, z czego trzynaście wyników stuprocentowych przypada na matematykę i dwa – na język angielski. Stuprocentową notę uzyskali uczniowie wszystkich klas ósmych, a są to: Michał Chwesiuk, Blanka Dudzińska, Jan Jabłoński, Bartosz Jackiewicz, Karina Śliwińska, Szymon Andrzejczak, Julia Bartnik, Jakub Nowak, Natalia Krusiewicz, Zuzanna Margol, Gabriela Szylling, Alicja Zawadka, Aleksandra Lech, Maria Książek. Warto podkreślić, że uczeń klasy VIII B Bartosz Jackiewicz może się poszczycić najwyższym wynikiem aż z dwóch przedmiotów – z matematyki i języka angielskiego, za co na pewno należą się szczególne gratulacje.

          Słowa uznania kierujemy także do pozostałych uczniów, gdyż średnie wyniki egzaminacyjne ósmoklasistów Piątki są naprawdę imponujące i po raz kolejny znacząco przewyższają średnie noty ósmoklasistów w kraju, województwie mazowieckim, powiecie mińskim, gminie oraz mieście, o czym świadczą poniższe dane.

          Średni wynik ósmoklasisty z języka polskiego w tym roku wynosi w całym kraju 66%, w województwie mazowieckim 69,  w powiecie mińskim - 69%, w gminie oraz w mieście – 71%, zaś  w SP nr 5 – 74 %.

           Średni wynik z matematyki to w całym kraju 53%, w województwie mazowieckim  59%,  w powiecie mińskim - 57%, w gminie i w mieście – 63%, zaś  w SP nr 5 – aż 71 %, a zatem jest ż o o 18 % wyższy od przeciętnego wyniku w kraju, a także znacznie wyższy od not pozostałych mińskich podstawówek.

          Średni wynik z języka angielskiego wynosi w kraju 66%, w województwie mazowieckim 71%, w powiecie mińskim - 69%, w gminie oraz w mieście – 73%, natomiast  w SP nr 5 – 76%.

          Warto zauważyć, że – podobnie jak w roku ubiegłym - wyniki uczniów mińskiej Piątki z matematyki mieszczą się w znormalizowanej ogólnopolskiej dziewięciostopniowej skali staninowej w przedziale z opisem „wyniki bardzo wysokie”, zaś z języka polskiego i języka angielskiego w przedziale wyników wysokich.

      Serdecznie gratulujemy naszym ósmiokasistom wspaniałych rezultatów, zdecydowanie wyższych od not ogólnopolskich, wojewódzkich, powiatowych, gminnych i miejskich. Dziękujemy także za ogromny wysiłek i zaangażowanie przygotowującym ósmoklasistów nauczycielom, którzy w tym roku szkolnym, mimo trwających w szkole remontów, przeprowadzili aż trzy próbne wewnętrzne egzaminy. Ciężka praca przyniosła naprawdę spektakularne efekty. Życzymy także dalszych sukcesów i motywacji do pracy w kolejnych latach. Gratulacje przekazujemy także rodzicom naszych absolwentów. Jesteśmy przekonani, że z tak imponującymi wynikami ich pociechy podczas rekrutacji dostaną się do wybranych szkół średnich.

      Dyrekcja SP nr 5

     • Żegnaj przedszkole kochane....

      29.06.2023

      „Żegnaj przedszkole kochane, nadeszła chwila rozstania…”

      Kolejny rok szkolny dobiega końca i żegnamy absolwentów naszej „Zerówki”. Jak co roku pożegnanie to bardzo piękna uroczystość, pełna wzruszeń nie tylko dla rodziców i dzieci, ale również dla całego grona pedagogicznego. Na zakończenie roku dzieci zaprezentowały program artystyczny. Nie zabrakło uśmiechu na twarzy oraz łezki wzruszeń. Dzieci pięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Na zakończenie uroczystości głos zabrała Pani Wicedyrektor Agnieszka Szczepańska, która życzyła wszystkim dzieciom samych sukcesów w ich dalszej edukacji i życiu. W imieniu rodziców głos zabrała Pani Magdalena Piwek, która podziękowała Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły za wspólnie spędzony rok, za edukację i opiekę, a dzieciom również życzyła sukcesów w dalszej edukacji.

      Dzieci otrzymały dyplomy ukończenia zerówki oraz upominki ufundowane przez Rodziców.

     • I znów minął rok…

      26.06.2023

      W piątek 23 czerwca sala gimnastyczna SP 5 dwukrotnie zapełniła się mnóstwem uśmiechniętych uczniów, pedagogów, pracowników szkoły, rodziców oraz przybyłych gości. Zakończenie roku szkolnego odbyło się w dwóch odsłonach. Najpierw pojawili się przedstawiciele klas ósmych i siódmych, później czwartych, piątych i szóstych.

      Uroczystość pożegnania klas ósmych rozpoczęto tradycyjnie od wprowadzenia sztandaru oraz odśpiewania hymnu szkoły. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Ewa Szczerba, która przywitawszy wszystkich zgromadzonych, podsumowała pracę w bieżącym roku. Dla naszej szkoły był to kolejny bardzo dobry rok. Uczniowie uczestniczyli w wielu konkursach wiedzy, olimpiadach, rywalizacji sportowej, osiągając bardzo dobre wyniki, zdobywając wysokie lokaty. Szczególnym wyróżnieniem – Złotą Tarczą Absolwenta – zostali uhonorowani następujący uczniowie: Julia Bartnik z klasy 8 c, Zuzanna Margol z klasy 8 e, Jakub Nowak z klasy 8 c, Filip Skibniewski z klasy 8 b, Karina Śliwińska z klasy 8 b oraz Oliwia Wójcik z klasy 8 f. Szkołę z bardzo wysoką średnią ocen – 5,9 i wyższą , ukończyli: Jagoda Dudek, Joanna Federak, Jakub Nowak, Karina Śliwińska, Yaryna Vasiv, Oliwia Wójcik, Helena Gąsiorek, Michalina Ner i Kaja Wójcik. Przypomniawszy długą listę sukcesów, Pani Dyrektor podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do rozsławiania dobrego imienia szkoły. Następnie głos zabrali przybyli na dzisiejszą uroczystość goście. Mnóstwo ciepłych słów podziękowań i życzeń padało kolejno z ust Pani Mileny Ciuchcińskiej – Przewodniczącej Rady Rodziców, Pana Dariusza Świętochowskiego – Prezesa Stowarzyszenia na Piątkę, Pana Jerzego Gryza – Dyrektora Zarządu Gospodarki Komunalnej w Mińsku Mazowieckim oraz Księdza Proboszcza Parafii św. Antoniego z Padwy – ks. Janusza Kopczyńskiego. Ponadto gościliśmy w naszych murach również Pana Pułkownika Ryszarda Gorczycę oraz Księdza Jana Opalę.

      Kolejnym ważnym wydarzeniem było uroczyste przekazanie sztandaru. Przedstawiciele przyszłorocznych klas ósmych godnie przejęli na siebie obowiązki od starszych kolegów.

      Następnie głos zabrali uczniowie. Kończący szkołę ósmoklasiści w przepięknych słowach podziękowali pedagogom oraz wszystkim pracownikom placówki za przekazaną wiedzę, troskę i opiekę, dobre słowo i wielkie serce. Na ręce Dyrekcji złożono kolorowe bukiety. Podczas obydwu apeli wzruszające recytacje przeplatane były występami artystycznymi utalentowanych wychowanków Piątki. Po wręczeniu świadectw, nagród i wyróżnień Pani Dyrektor oficjalnie ogłosiła początek wakacji, sala opustoszała, a w szkole zapanowała cisza.  I tak będzie do września…

      Życzymy udanych wakacji 😎

     • Koniec roku szkolnego...

      25.06.2023

      22 czerwca o godz. 9.00 uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami i dyrekcją szkoły wzięli udział w uroczystości zakończenia roku szkolnego. 

      Na początku Pani Dyrektor Ewa Szczerba przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz Przewodniczącą Rady Rodziców panią Milenę Ciuchcińską jednocześnie zapraszając wszystkich na część artystyczną przygotowaną przez klasę 2d i 3c. Były wiersze, piosenki i układy taneczne, które przywoływały wspomnienia mijającego roku szkolnego. Nie zabrakło również zasad bezpieczeństwa, o których warto pamiętać podczas letnich przygód. 

      Uczniowie tańcem i kwiatami dziękowali Paniom Dyrektor i nauczycielom za wsparcie i trud włożony w  nauczanie i wychowanie. 

      Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych, słonecznych i  bezpiecznych wakacji  ! 😊😎☀️✈️🌴

     • Dzień Taty...

      25.06.2023

      23 czerwca to zakończenie roku szkolnego i dzień, w którym świętujemy dzień taty. Klasa 2d składa z tej okazji najpiękniejsze życzenia.

      "Mój Tata jest rycerzem,

      Choć nie ma srebrnej zbroi,

      Mój Tata mówi szczerze

      I prawdy się nie boi.

      Mój Tata żyje w zgodzie

      Z wszystkimi dookoła,

      Mój Tata sprawia co dzień,

      Że Mama jest wesoła.

      Mój Tata wszystko umie

      I Tatą jest wspaniałym,

      Mój Tata mnie rozumie,

      Bo sam był kiedyś mały."

                                                Marcin Brykczyński "Tata".

     • Indiańskie klimaty

      21.06.2023

      W ostatnią środę przed wakacjami uczniowie klasy II b i II c pojechali do Stajni Wilga w pobliżu Cyganówki. Wzięli udział w integracyjnym programie pt. „Indianie”. Uczyli się współpracy i wytrwałości bawiąc się w poszukiwanie złota i budując tipi. Ćwiczyli zręczność tworząc pióropusze, naszyjniki i strzelając z łuku. Dodatkową atrakcję stanowiła przejażdżka bryczką oraz zabawy ruchowe: wyścigi jaszczurek, rzut lassem, czyli łapanie mustangów, polowanie na bizony. Okazało się, że samodzielne pieczenie kiełbasek również może być wyzwaniem. To był przedsmak zbliżających się wakacji.

     • „Poloneza czas zacząć…”

      21.06.2023

      Dnia 14 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbył się bal ósmoklasistów. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Ewa Szczerba, kierując ciepłe słowa do wszystkich przybyłych, szczególnie ciepło zwróciła się do nas – ósmoklasistów. Następnie zgodnie z tradycją zatańczyliśmy poloneza poprowadzonego przez Panią Dyrektor. Później wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia klasowe, po czym udaliśmy się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wracając na salę taneczną, zatańczyliśmy belgijkę i rozpoczęliśmy zabawę. W trakcie trwania imprezy mogliśmy korzystać z fotobudki oraz bufetu. Świetnie się bawiliśmy, śpiewając i tańcząc do piosenek naszych ulubionych wykonawców. Zabawa nie miała końca!

      Dziękujemy wszystkim zaangażowanym – dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom i uczniom za pomoc w przygotowaniu balu.

     • Konkurs Wiedzy o Mazowszu 2023

      20.06.2023

      W tegorocznej edycji Konkursu Wiedzy o Mazowszu brało udział 27 uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim. Przepustką do przystąpienia do testu wiedzy było przygotowanie projektu. Hasło przewodnie projektów brzmiało „Zielone Mazowsze”. Uczniowie opracowali następujące tematy: Transport a ekologia, Gra w zielone, Zielona grywalizacja, Rolnictwo ekologiczne, Ekologia wg Jastrzębowskiego, Zielone rekordy Mazowsza, W mazowieckich parkach i lasach.

      Do etapu rejonowego, który odbył się w marcu, zakwalifikowali się Julia Bartnik, Jakub Nowak i Jagoda Dudek. Natomiast z testem na etapie wojewódzkim mierzyli się Jakub i Jagoda. Jakub Nowak (klasa 8c), po raz trzeci z rzędu, uzyskał w tym konkursie najwyższy wynik punktowy wśród wszystkich uczestników konkursu z całego Mazowsza. Tym samym został jego laureatem po raz trzeci z rzędu. W roku 2020 uczeń naszej szkoły uzyskał w tym konkursie tytuł finalisty. Jakub jest prawdziwym znawcą Mazowsza i entuzjastą edukacji regionalnej. Tak wysokie noty zawdzięcza swoim wszechstronnym zainteresowaniom, które pozwalają mu na wyjątkowe osiągnięcia w tym interdyscyplinarnym konkursie organizowanym przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Świetnie zaprezentowała się również Jagoda Dudek (klasa 6b), która uzyskała tytuł finalistki i już zapowiada, że nie jest to jej ostatnie słowo w tym konkursie.

      Jagoda i Jakub odebrali zaświadczenia i nagrody w Mazowieckim Teatrze Muzycznym z rąk marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika 15 czerwca 2023 r. Jakub ze względu na swoje szczególne osiągnięcia i fakt, że w tym roku niestety żegna się z konkursem otrzymał album z własnoręcznym wpisem od marszałka. Szkolnym opiekunem konkursu była Katarzyna Gójska.

      Serdecznie gratulujemy!

       

      Nowa galeria Konkurs Wiedzy o Mazowszu 2023 została dodana do albumu fotograficznego

     • Realizacja projektu „Młody projektant”

      19.06.2023

      Z wielką satysfakcją informujemy, że uczniowie z kl. 3c uczestniczyli w projekcie „Młody Projektant”, który organizowany był przez Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego.

      Celem projektu było rozwijanie umiejętności współpracy oraz kompetencji matematycznych.

      Projekt to 10 zajęć w większości w formule online. We współpracy z pracownikami Wydziału Pedagogicznego UW dzieci z kl.  3c stworzyły grę hybrydową. Poznały mechanikę, sposób formułowania fabuły, postaci, rolę muzyki w grach komputerowych. W ten sposób stworzyli swoją własną grę online. Wybrane jej elementy następnie zostały wydrukowane na drukarce 3D, a na dwóch ostatnich zajęciach stacjonarnych w SP5, uczestnicy doświadczyli stworzoną planszową wersję swojej gry.

      Dziękujemy Wydziałowi Pedagogicznemu Uniwersytetu Warszawskiego za wybór naszej szkoły oraz Rodzicom z kl. 3c za współpracę 😉 😉 😉

      Opis stacjonarnych zajęć warsztatowych – testowanie gry hybrydowej.

      Zajęcia zaczęły się od ewaluacji zajęć zdalnych - dzieci miały okazję wyrazić swoje zdanie na temat etapów projektowania gry i podzielić się swoimi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami. Dodatkowe ćwiczenia pozwoliły rozwijać wyobraźnię poprzez zachęcanie uczestników do myślenia poza schematami i eksperymentowania z nowymi pomysłami. Równolegle w ramach pracy indywidualnej dzieci określały współrzędne do rozgrywki hybrydowej.

      Następnie przeszliśmy do praktycznej części zajęć, gdzie dzieci składały opracowane żetony z druku 3D i samodzielne kodowały naklejkę NFC oraz testowały zjawisko fluorescencji specjalnych filamentów. W kolejnym etapie zajęć uczestnicy otrzymali plansze grawerowane laserem według własnego projektu oraz kosteczki wprowadzające element losowy. Po wyjaśnieniu zasady gry hybrydowej, która łączyły elementy planszowej gry z grą elektroniczną, dzieci miały możliwość testowania gry, sprawdzając, jak dobrze działają opracowane przez nich Questy. Ponadto uczniowie mieli okazję testować inne mechaniki gry, w ramach których przechodzili przez labirynt, korzystając z kostek k10 i rozwiązując łamigłówki matematyczne, co wymagało logicznego myślenia i umiejętności planowania. Obserwowaliśmy, jak dzieci radziły sobie w zespołach, jak współpracowały i wykorzystywały zdobyte umiejętności w rozwiązywaniu wyzwań.

      Zajęcia dla dzieci zostały zaprojektowane w taki sposób, aby rozwijać ich kreatywność, logiczne myślenie oraz współpracę zespołową. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom i eksperymentom, dzieci miały możliwość odkrywania i eksplorowania nowych możliwości technologicznych, jednocześnie rozwijając umiejętności interpersonalne i zdolności rozwiązywania problemów.

     • Z cyklu środowych spotkań w świetlicy…

      17.06.2023

      Koniec roku szkolnego nie oznacza wcale końca atrakcji… W środę 14 czerwca gościliśmy w świetlicy szkolnej panią Magdalenę Gańko – uczestniczkę wypraw off roadowych po Europie i Azji. Pani Magdalena zaprezentowała nam nietypową formę podróżowania – samochodem terenowym z namiotem na dachu. Podczas prezentacji komputerowej mogliśmy poznać wiele mało uczęszczanych miejsc Grecji, Albanii, Turcji, do których nie docierają wycieczki z biurem podróży, a które urzekają swoim krajobrazem. Bliskie spotkania z miejscową ludnością uczą tolerancji i poszanowania odmiennych kultur, religii, obyczajów. Podczas takich wypraw zdarzały się rożne nieprzewidziane okoliczności, np. „ciekawskie” krowy, zwalone głazy na drodze, które trzeba samodzielnie usunąć, co niewątpliwie wymagało zaradności i współpracy w zespole. Jesteśmy bardzo wdzięczni pani Magdzie za ciekawe opowieści, zdjęcia i filmy z podróży.

      Nowa galeria świetlica-podróże off roadowe... została dodana do albumu fotograficznego

     • Wielki sukces Piątki

      06.06.2023

      WIELKI SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM-

      „DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY”

       

      AMBITNE EKOLOŻKI SP5 Tytuł: ♻️Tytuł: 💚 stają na podium Tytuł: 💪Tytuł: 🥇- zajmują Tytuł: 1️⃣ MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym

      "Dobre rady na elektroodpady - oddaj mnie w dobre ręce 2023" Tytuł: 🥇Tytuł: 💪 Tytuł: ♻️Tytuł: 💚Tytuł: 😀

       

      Dnia 2 czerwca 2023r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego " Dobre rady na elektroodpady - oddaj mnie w dobre ręce 2023r". Zespół uczennic z klasy 8e

      "Ambitne Ekolożki" w składzie: Maja Sitnicka, Blanka Domańska, Zuzanna Margol, Patrycja Domachowska oraz Maria Książek, wraz z opiekunem- Edytą Kopeć - zajmują wymarzone, ambitnie wywalczone zaszczytneTytuł: 🥇 pierwsze miejsce w tym konkursie Tytuł: 💪Tytuł: 🥇Tytuł: ♻️Tytuł: 💚Tytuł: 😍

      Nagroda główna dla szkoły to wysokiej jakości telewizor firmy LG . Członkowie zespołu oraz opiekun otrzymali nagrody indywidualne - smartwatche, pamiątkowe dyplomy, koszulki oraz słodkie upominki Tytuł: 😀

      Dziękujemy wszystkimTytuł: ❤, którzy aktywnie włączyli się w realizację ekologicznych działań konkursowych szkołyTytuł: 💪Tytuł: 🥇Tytuł: ♻️Tytuł: 💚

      W ZESPOLE SIŁA "!!!Tytuł: 💪Tytuł: ♻️Tytuł: 💚Tytuł: 😍

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim
   • 25 758 29 57
   • ul. Małopolska 11, 05 - 300 Mińsk Mazowiecki 05-300 Mińsk Mazowiecki Poland
   • 25 759 65 34
   • 822-10-46-051
   • 000584449
   • 20 Pedagog 22 Sekretariat szkoły 24 Księgowość 26 Intendent 27 Fax 29 Logopeda 30 Biblioteka 31 Oddziały przedszkolne 33 Świetlica 35 Pokój nauczycielski
 • Galeria zdjęć

   brak danych