• Informacja dla Rodziców o zmianie pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w wakacje

• 08.06.2020 21:05
      • Informacja dla Rodziców

o zmianie pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach
        w lipcu i sierpniu 2020 r.

Zamiast tzw. dyżurów wakacyjnych, sześć tygodni pracy placówki.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zmieniamy  organizację pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w lipcu i sierpniu 2020 r., nie będą one prowadziły opieki nad dziećmi z innych placówek.

Dzieci będą mogły przez 6 tygodni uczęszczać do swojego przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole. Przez okres 2,5 tygodnia placówki pozostaną zamknięte. Terminy pracy i przerwy w funkcjonowaniu poszczególnych placówek zostaną określone po ich uzgodnieniu przez dyrektorów wspólnie z radami rodziców.

Dotychczas stosowana w Mińsku Mazowieckim organizacja tzw. dyżurów wakacyjnych w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych, wiążąca się z przemieszczaniem dzieci między placówkami, zwiększałaby niebezpieczeństwo zarażenia wirusem.

Pełna informacja o harmonogramie pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w okresie lipiec – sierpień 2020 r. zostanie opublikowana w pierwszej połowie czerwca br.

Burmistrz Miasta
        Mińsk Mazowiecki
        Marcin Jakubowski

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki, https://www.minsk-maz.pl/
        Informacja dla Rodziców

Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka na dyżur wakacyjny, prosimy o pobranie, wypełnienie i odesłanie karty zgłoszeniowej oraz oświadczenia na e-maila szkoły: sp5@post.pl w terminie do 19 czerwca 2020r.

Karta zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego
        na dyżur wakacyjny --->  Pobierz

Oświadczenie ---> Pobierz