Za nami kolejny rok wytężonej pracy, wyzwań i sukcesów.
W piątek 26 czerwca salę gimnastyczną SP 5 dwukrotnie wypełnili uczniowie, pedagodzy, pracownicy szkoły, rodzice oraz przybyli goście. Zakończenie roku szkolnego odbyło się w dwóch odsłonach. Najpierw pojawili się przedstawiciele klas VII i VIII, później IV, V i VI.
Obydwa wydarzenia były okazją do podsumowania pracy w bieżącym roku szkolnym i przypomnienia licznych sukcesów. Dla naszej szkoły był to kolejny bardzo dobry rok. Uczniowie uczestniczyli w wielu konkursach wiedzy, olimpiadach, rywalizacji sportowej, osiągając bardzo dobre wyniki, zdobywając wysokie lokaty. Przypomniawszy długą listę sukcesów, Pani Dyrektor podziękowała za całoroczną pracę, zaangażowanie i serce włożone w życie szkoły.
Kluczowym punktem obu uroczystości było wręczenie nagród, statuetek i dyplomów dla tych uczniów, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sporcie oraz w innych dziedzinach.
Uroczystości uświetniły występy artystyczne. Młodzi wykonawcy słowem, piosenką i humorem pożegnali szkolne mury, wprowadzając przybyłych w iście wakacyjny nastrój.
Wszystkim uczniom gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych przygód wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!