• Szanowni Rodzice Zerówkowiczów

Zajęcia w oddziale zerowym rozpoczną się 2 września (poniedziałek) 2024 roku. Poniższy załącznik zawiera informację na temat przyborów i artykułów papierniczych. Wszystkie rzeczy uwzględnione w wyprawce prosimy umieścić w torbie podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz dostarczyć w pierwszym tygodniu września.

Wyprawka zerowkowicza_2024_2025

Dnia 30 sierpnia 2024r. ( piątek) o godz. 17.00
            w sali 26 (parter) odbędzie się
            organizacyjne spotkanie rodziców
            z wychowawcami oddziału zerowego.
            Serdecznie zapraszamy!

• Zakończenie roku szkolnego klas 4 i 5 😍

Z radością i dumą ogłaszamy zakończenie roku szkolnego 2023/2024! Był to czas pełen nauki, wyzwań, wzruszeń i sukcesów.

Drodzy Uczniowie, gratulujemy Wam wytrwałości, zaangażowania i osiągnięć. Każdy z Was zasługuje na pochwałę za ciężką pracę i determinację, jaką wykazaliście w ciągu minionych miesięcy. Wasze sukcesy w nauce, sporcie i różnych dziedzinach artystycznych są powodem do dumy dla całej społeczności.

Drodzy Nauczyciele , Wasza codzienna praca, zaangażowanie i pasja sprawiają, że nasza szkoła jest miejscem, gdzie uczniowie mogą się rozwijać i czuć bezpiecznie.

Przed nami zasłużone wakacje. Życzymy wszystkim uczniom, rodzinom i nauczycielom radosnego i bezpiecznego wypoczynku, pełnego przygód i niezapomnianych chwil. Niech to będzie czas na relaks, regenerację sił i spędzanie czasu z bliskimi.

• "Każde zakończenie jest nowym początkiem..."

Piątek 21 czerwca 2024 roku był długo wyczekiwanym dniem dla całej społeczności szkolnej, która zebrała się kilkakrotnie w sali gimnastycznej na uroczystości zakończenia roku szkolnego. Uroczystość tę uświetnili swoją obecnością znamienici goście – ksiądz proboszcz parafii św. Antoniego z Padwy Janusz Kopczyński, Jerzy Gryz – prezes Zarządu Gospodarki Komunalnej w Mińsku Mazowieckim, płk Ryszard Gorczyca i reprezentujące Radę Rodziców panie Milena Ciuchcińska i Monika Pieńkowska. Pani Pieńkowska za swoje zaangażowanie w pracę szkoły otrzymała zaszczytny tytuł „Przyjaciela szkoły”.

Pani dyrektor Ewa Szczerba po oficjalnym powitaniu podsumowała efekty pracy w kończącym się roku szkolnym. Nie brakowało uczniowskich sukcesów w każdej dziedzinie, zwłaszcza naukowej, o czym świadczą bardzo wysokie wyniki. Szczególnym wyróżnieniem – „Złotą tarczą absolwenta” – zostali uhonorowaniu uczniowie klas ósmych: Kacper Frydrychewicz, Katarzyna Rogala, Joanna Federak, Yaryna Vasiv i Michalina Ner. Pani dyrektor podziękowała wszystkim za wkład pracy. Nie zabrakło też ciepłych słów, podziękowań i życzeń od przybyłych na uroczystość gości.

Wzruszającym momentem było przekazanie sztandaru przez klasy ósme młodszym kolegom.

Kończący szkołę ósmoklasiści w pięknych słowach pożegnali dyrekcję, swoich nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły i kolegów, dziękując za okazane serce, troskę i przyjaźń. Nie zabrakło uśmiechów ani kwiatów, wierszy i piosenek. Na zakończenie dyrektor Ewa Szczerba oficjalnie ogłosiła rozpoczęcie wakacji. Oby były radosne i bezpieczne.

Do zobaczenia we wrześniu!

• „ … A my nie chcemy, nie chcemy jeszcze iść…” - zakończenie roku  szkolnego w zerówce...

Dnia 19.06.2024 r.  w naszej szkole odbyło się zakończenie roku  szkolnego 2023/2024 w  oddziale przedszkolnym.

Na początku  pani dyrektor, Ewa Szczerba, przywitała wszystkich przybyłych gości.  Uroczystość dzieci rozpoczęły marszem Radetzkiego.  Zaprezentowały swój program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Zerówkowicze, wraz z rodzicami, podziękowały dyrekcji, wychowawcom oraz wszystkim pracownikom szkoły za wspólnie  spędzony czas  . W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni goście i rodzice docenili ich występ gromkimi brawami.

Na koniec głos ponownie zabrała pani dyrektor, dziękując  dzieciom za występy i ich rodzicom za cały rok współpracy. Dzieci otrzymały dyplomy, a  najbardziej zaangażowani rodzice – podziękowania.

Dzieciom kończącym oddział przedszkolny życzymy samych sukcesów w szkole, a wcześniej wspaniałych i udanych WAKACJI!!!

• ul. Małopolska 11
        05-300 Mińsk Mazowiecki