• Zerówkowicze na warsztatach wypiekania pizzy

Dnia 7 grudnia 2023r.- my zerówkowicze- udaliśmy się na warsztaty wypiekania pizzy. Wszyscy siedzieliśmy przy wspólnym stole, na którym przygotowane były produkty i akcesoria potrzebne do wypieku pizzy. W krótkim wstępie poznaliśmy historię powstawania pizzy. Każdy z nas przygotował od podstaw swoją własną prawdziwą pizzę i udekorował ją według własnego pomysłu.Tytuł: 😀  Po wypieczeniu ze smakiem skonsumowaliśmy własne dzieła kulinarneTytuł: 🍕Tytuł: 😀Tytuł: 🤗

Dziękujemy  za ciekawe zajęcia, które pozwoliły nam odkryć przyjemność samodzielnej twórczości.

• Mikołajki w zerówce

"Kto zagląda w okno, kto latarką świeci? Kto patrzy przez szybkę? Szuka grzecznych dzieci?

Dnia 6 grudnia -my zerówkowicze - obchodziliśmy Mikołajki. Do drzwi naszej sali zapukał niezwykły gość-Mikołaj . Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty.  Zaśpiewaliśmy piosenkę " To Mikołaj" i otrzymaliśmy upominki. Na naszych twarzach malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju, bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!!!

• Mikołajkowa integracja 🎅

Dzieci z oddziału zerowego wraz z koleżankami i kolegami z klasy 1a zaczęli ten szczególny 🎅🏻🤶🏻🎄tydzień bardzo intensywnie. Już w poniedziałek mieli okazję spotkać się ze św. Mikołajem 🎅🏻 podczas warsztatów świątecznych organizowanych w Akacjowym Zakątku w Pustelniku.

Pogoda dopisała i wszyscy mogli cieszyć się śniegiem ❄️ podczas kuligu, czy zabaw na dworze. Oprócz spotkania ze św. Mikołajem wykonywali również stroiki świąteczne i jedli pyszną kiełbaskę z ogniska. Mieli okazję spotkać alpaki i daniele, poznać zwyczaje tych zwierząt. Każdy mógł nakarmić Czarka- alpakę mieszkającą w Akacjowym Zakątku.